Blog

Mart 6, 2018

Torna Kater Önü Siperlik

Torna tezgahları için kater önü iş güvenliği koruyucu.

Yeni üretimini yaptığımız kater önü korucunun birçok torna tezgahı modeline uyumluluğu nedeniyle tercih edilmektedir. Dizaynın avantajlarından bazılarını sıralamak gerekirse :

  • Arabanın sağa arka bölümüne monte edilerek suportun çalışmasına engel olmaması.
  • Kolayca monte edilebilmesi
  • Montajı tamamlanan torna kater önü siperliğinin hemen kullanıma hazır olması
  • Pozisyon itibarı ile daha verimli koruma ve verimli çalışma imkanı sağlaması.
  • Çoğu torna tezgahı modeline uyumlu olması.
  • Dayanıklı 1.5mm saç ve tamperli camdan imal edilmesi
yeni torna siperligi

Kapalı koruma konumda kater siperliği

Resimde görüldüğü gibi kapalı konumunda suport ve arabanın hareketine engel olmaması sebebi ile sağlam ve rigid bir görüntü sağlamaktadır. Siperliğin kapatılarak ve çalışanı koruma pozisyonu dışında sağ ve sola hareket ettirilerek istenilen pozisyonda kullanım sağlanabilir. Diğer kater önü torna siperliği modellerinden avatajları bu ürünü öne çıkarmaktadır.

Açık korumasız konumda kater siperliği

Torna kater siperliği açık korumasız konumdayken kalemlik üzerinde ayar yapılması işlenecek parçanın konum düzenlemesi gibi ayarlar kolaylıkla yapılabilmektedir. Siperliğin dizaynı sebebi ile ergonomik avantaj sağlamaktadır. İstenildiği taktirde sağa yada sola çekilerek tamamen yana alınabilir ve geniş bir çalışma alnı sağlar. Siperliğe sviç bağlantısı yapılarak açık konumda iken torna tezgahının çalışmaması ve CE standartlarına uyumlu hale gelmesi mümkündür. İçerisinde yaylı mekanizma bulunan siperlik kapama konumuna ufak bir hareketle getirilmektedir ve bu konumdan daha aşağıya inmemektedir. Kolay montajı ve ergonomisi ile çalışana büyük kolaylık sağlamaktadır. Önce iş güvenliği!

yeni torna kater siperliği

bu ürünümüz veya diğer torna talaş koruyucuları ile ilgili detaylar ve sipariş için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Blog , , ,
blank
Güncel Makina Hakkında
Takım tezgahları ve aksesuarları alım satım ve takası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!