Torna Freze Matkap İş Güvenliği Talaş Koruma Talaş Muhafaza Siperliği

Torna Freze Matkap talaş siperlikleri

Talaş siperliği kategorisi olarak bilinen torna, freze, matkap talaş koruma siperlikleri. Aşağıda örnek bağlantıları görüntüsü torna talaş muhafazası ve freze talaş muhafazaları olarak derlenmiştir. Masaüstü matkap, sütunlu matkap talaş korumamaları da stoktan hemen teslimdir.

Makinenizin detaylarını modelini bildirmeniz halinde size doğru talaş siperliği temini gerçekleştirebiliriz.

 1. 1
  Torna koruyucu siperliği

  Torna siperliği ayna üzeri : Torna tezgahı ayna üzerine montajı yapılarak aynaya bağlı parçadan sıçrayabilecek talaş ve parçaları engelleyerek operatörün iş güvenliğini sağlamaktadır.

  Torna siperliği kater önü : Torna tezgahı kater (kalemlik) önüne monte edilerek aynaya bağlı parçanın elmas uç ile kesilmesi esansında operatörün iş güvenliğini sağlamaktadır.

 2. 2
  Freze koruyucu siperliği

  Freze tezgahları için iş mili önüne gelecek şekilde özel dizayn edilmiştir. İş mili ile operatör arasında duran talaş siperliği polikarbon ısıya ve darbeye dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Parça işleme esnasında sıçrayabilecek talaş parçalarından operatörü korumaktadır.

 3. 3
  Matkap koruyucu siperliği

  Matkap tezgahları için iş mili önüne gelecek şekilde özel dizayn edilmiştir. İş mili ile operatör arasında duran talaş siperliği polikarbon ısıya ve darbeye dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Parça işleme esnasında sıçrayabilecek talaş parçalarından operatörü korumaktadır.

Torna ayna üzeri talaş siperliği uygulama örneği.

Torna ayna üzeri ve kater önü talaş siperliği ugulama örneği.

Freze talaş siperi uygulama örneği.

 1. İletişim Bilgileri

  +90 532 203 92 42

  info@guncelmakina.com

 2. Talaş siperleri iletişim ve sipariş formu