İkinci el torna tezgahı

[vc_row rt_row_background_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_borders=”” rt_row_paddings=”true” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_wrp_col_paddings=”false” rt_border_top=”” rt_border_bottom=”” rt_border_left=”” rt_border_right=”” rt_border_top_mobile=”” rt_border_bottom_mobile=”” rt_border_left_mobile=”” rt_border_right_mobile=”” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text]İkinci el torna tezgâhları

Torna tezgâhlarında aranılan özelliklerden birisi, hacmi ve boyutu büyük parçaların işlenmesi sırasında parçanın nitelik kaybetmesini önlemektir. Bu nedenle ikinci el torna tezgâhı alım-satımında dikkat edilmesi gereken bir hususta tezgâhın yüksek verimlilik sağlayabilecek tasarımını kaybetmemiş olmasıdır. Çünkü torna tezgâhından, işlenecek parçaya şekil verirken tezgâhın yüksek verim sergilemesini bekleriz.

Torna tezgâhları yapacağınız işe göre boyut ve tip bakımından birbirinden farklı ölçülerde ve uzunlukta üretilir. Bu bağlamda sizin atacağınız ilk adım “hangi boyutlarda üretilen torna tezgahı bana yarar sağlayacak?” sorusunu kendinize yöneltmeniz doğrultusunda olacaktır. Çünkü torna tezgâhlarında yapabileceğiniz iş tezgâhın boyutlarıyla sınırlıdır. Torna tezgâhları, işlenecek parçaya statik dönme hareketi uygulayarak parçaya şekil verilmesini sağlar. İşinizde işlemeniz gereken maksimum parça boyutlarını belirleyerek bu soruya yanıt vermelisiniz. Buna karar verdikten sonra ikinci el torna tezgâhı alım satım firmalarıyla görüşme sağlamalısınız.

Öte yandan ikinci el torna tezgâhı satın alırken kesici takım ömrünü de göz önünde bulundurmalısınız. Bu detayı atlarsanız size ekstra masraf olarak geri dönebilir. İşlem görecek parça mil ve punta başlığı arasında hareket etmeyecek şekilde sabitleneceği için bu parçalarında ömrünü analiz etmelisiniz. Sağlıklı bileşenler sayesinde dönme hareketi uygulandığında işlenecek parçanın kayması ve talihsiz hataların ortaya çıkmasının önüne geçilmiş olunur.

Torna tezgâhı işlem gören parçanın kalitesini zedelemeyen bir üründür. Tabi bunun için çok kaliteli ikinci el torna tezgâhları tercih etmelisiniz. Bu nedenle ….. markamızdan torna tezgahı satın almak, bu işe başlamak için iyi bir başlangıç olur.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_borders=”” rt_row_paddings=”true” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column width=”1/3″ rt_wrp_col_paddings=”false” rt_border_top=”” rt_border_bottom=”” rt_border_left=”” rt_border_right=”” rt_border_top_mobile=”” rt_border_bottom_mobile=”” rt_border_left_mobile=”” rt_border_right_mobile=”” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][rt_product_categories list_layout=”1/1″ layout_style=”grid” orderby=”id” order=”DESC” parent=”” ids=”78″ display_titles=”true” display_descriptions=”false” display_thumbnails=”true” crop=”false” image_max_height=””][/vc_column][vc_column width=”1/3″ rt_wrp_col_paddings=”false” rt_border_top=”” rt_border_bottom=”” rt_border_left=”” rt_border_right=”” rt_border_top_mobile=”” rt_border_bottom_mobile=”” rt_border_left_mobile=”” rt_border_right_mobile=”” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ rt_wrp_col_paddings=”false” rt_border_top=”” rt_border_bottom=”” rt_border_left=”” rt_border_right=”” rt_border_top_mobile=”” rt_border_bottom_mobile=”” rt_border_left_mobile=”” rt_border_right_mobile=”” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][/vc_column][/vc_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Menü